ارسال شده توسط: شهریار مقدمی دسته بندی : NBA, دانلود سنتر, مسابقه

دانلود بازی هفتم فینال NBA در سال ۲۰۱۰ (لیکرز – سلتیکس)

دیدار هفتم فینال NBA در سال ۲۰۱۰ که بین دو تیم لس‌آنجلس لیکرز و بوستون سلتیکس برگزار شد، یکی از خاطره‌انگیزترین و جذاب‌ترین بازی‌های هفتم تاریخ پلی‌آف و فینال NBA بشمار می‌رود.
بازی‌های لیکرز و سلتیکس همیشه در طول تاریخ NBA جزو جذاب‌ترین و پرهیجان‌ترین تقابل‌ها محسوب می‌شود. بخصوص اگر این تقابل در فینال NBA رخ دهد. اتفاقی که بارها رخ داده است و آخرین آن به سال ۲۰۱۰ بازمی‌گردد. جایی که سلتیکس و لیکرز هرکدام بعد از کسب ۳ پیروزی در فینال NBA در سال ۲۰۱۰ می‌بایست برای تعیین قهرمان در بازی هفتم و در ورزشگاه استپل‌سنتر لس‌آنجلس به مصاف هم می‌رفتند.
در شرایطی که هر دو تیم در این فصل از مسابقات از فوق‌ستاره‌های وقت دنیای بسکتبال بهره می‌بردند (کوبی براینت، پاو گسول، درک فیشر، لامر اودم، لوک والتن، آندره باینوم در لیکرز و ری الن، تونی الن، کیون گارنت، راژان راندو، پاول پیرس) بر روی نیمکت‌های خود دو غول مربیگری (یعنی داک‌ریورس برای سلتیکس و فیل جکسون برای لیکرز) را داشتند و تمامی این‌ها باعث جذاب‌تر شدن این سری شد.
در پایان این دیدار تیم لیکرز با نتیجه نزدیک ۸۳ – ۷۹ از سد سلتیکس عبور می‌کند و به شانزدهمین قهرمانی خود در NBA دست پیدا می‌کند. لازم به ذکر است که این آخرین قهرمانی لیکرز در NBA تاکنون (فصل ۲۰۲۰) بوده است.
از نکات قابل توجه این سری از فینال، آمادگی فوق‌العاده کوبی براینت بود که جز در دیدار دوم، در شش بازی دیگر امتیازآورترین بازیکن زمین شد. از همین رو او به عنوان بهترین بازیکن این سری از فینال (Finals MVP) برگزیده شد.
شما می‌توانید هم‌اکنون با در اختیار داشتن اکانت اشتراک سایت Shahriyarbc، بازی هفتم فینال NBA در سال ۲۰۱۰ را به همراه مراسم اهدای جوایز از لینک زیر دانلود کنید:

این بخش تنها برای کاربران مشترک به نمایش گذاشته می‌شود. 

اشتراک گذاری پست