فینال المپیک ۲۰۱۲ لندن
ارسال شده توسط: شهریار مقدمی دسته بندی : دانلود سنتر, فیبا (مسابقات ملی), مسابقه

دانلود فینال المپیک ۲۰۱۲ لندن (آمریکا – اسپانیا)

فینال المپیک ۲۰۱۲ لندن بین تیم‌های آمریکا و اسپانیا در شرایطی برگزار شد که هر دو تیم از ستاره‌های وقت بسکتبال کشور خودشون بهره می‌بردند.
تیم آمریکا در این رقابت‌ها با ترکیب تایسون چندلر، کوین دورانت، لبران جیمز، راسل وستبروک، درون ویلیامز، اندره ایگودالا، کوبی براینت، کوین لاو، جیمز هاردن، کریس پاول، آنتونی دیویس و کارملو آنتونی شرکت کرده بود و در سمت مقابل اسپانیا از پاو گسل، رودی فرناندز، سرجیو رودریگز، مارک گسل، سرجیو یول، سرج ایباکا، ویکتور کلاور، فیلیپه رِیِز، ویتکور سادا، فرناندو سن‌اِمِتِریو، خوزه کالدرون و خوان کارلوس ناوارو بهره می‌برد.
تیم آمریکا که ترکیبش در این تورنومنت همچنان از سوی بسیاری از کارشناسان به عنوان پرستاره‌ترین تیم آمریکا در مسابقات بین المللی بعد از دریم تیم ۱۹۹۲ به حساب می‌آید تا پیش از بازی فینال هر ۷ بازی خودش رو با پیروزی پشت سر گذاشته بود. آمریکا تو مرحله اول و گروهی فرانسه، آرژانتین، لیتوانی، نیجریه و تونس رو مغلوب کرد و بعد از آن هم استرالیا و آرژانتین را به ترتیب در ۱/۴ نهایی و نیمه‌نهایی شکست دادند تا با اقتدار فینالیست المپیک لندن شوند.
در سمت مقابل اسپانیا برخلاف آمریکا شروع خوبی در مرحله گروهی نداشت و پس از پیروزهای سخت مقابل تیم‌های چین، استرالیا و بریتانیا، مقابل تیم‌های روسیه و برزیل شکست خورد و به عنوان تیم سوم گروه به مرحله بعد صعود کرد. سپس در مرحله حذفی به ترتیب فرانسه و روسیه را در مراحل ۱/۴ نهایی و نیمه‌نهایی شکست داد و حریف آمریکا در فینال شد.
در این دیدار که جزو جذاب‌ترین فینال‌های تاریخ بسکتبال در رقابت‌های المپیک به حساب می‌آید، بارها نتیجه بازی دست‌خوش تغییر شد و رقابت نزدیکی را تا پایان بازی مشاهده خواهید کرد.
شما می‌توانید تقابل این دو تیم در فینال المپیک ۲۰۱۲ لندن را از طریق لینک زیر دانلود و مشاهده کنید:

اشتراک گذاری پست