نیمه‌نهایی کنفرانس شرق در سال ۲۰۰۱
ارسال شده توسط: شهریار مقدمی دسته بندی : NBA, دانلود سنتر, مسابقه

نیمه‌نهایی کنفرانس شرق در سال ۲۰۰۱ (بازی دوم فیلادلفیا – تورنتو)

نیمه‌نهایی کنفرانس شرق در سال ۲۰۰۱ یکی از سری‌های جذاب و دیدنی پلی‌آف NBA به حساب می‌آید.
فیلادلفیا سونی سیکسرز که از پلی‌آف لیگ NBA در فصل جاری (۲۰۲۰) کنار رفت، سال‌ها قبلی جزو تیم‌های موفق به شمار می‌رفت و جزو قدرت‌های شناخته شده لیگ NBA محسوب می‌شد.
از همین رو قصد داریم تا به یکى از نمایش‌هاى فوق‌العاده این تیم در سری پلى‌آف در سالیان دور بپردازیم که مربوط به بازى دوم سرى نیمه‌نهایی کنفرانس شرق در سال ۲۰۰۱ می‌شود. دیداری که در تاریخ ٩ مِى بین دو تیم فیلادلفیا سونی سیکسرز و تورنتو رپتورز برگزار می‌شد.
فیلادلفیا با ستاره بزرگ خودش در آن سال‌ها یعنی الن آیورسون و دیگر بازیکنانش همچون دیکبمه موتامبو، هیل، گرى لینچ و اسنو در مقابل ستارگان جوان آن روزهاى رپتورز قرار گرفته بود. از بازیکن شناخته شده رپتورز در پلی‌آف ۲۰۰۱  می‌توان به وینس کارتر، دل کرى (پدر استفن کری)، دیویس، اوکلى و ویلیامز اشاره کرد.
نکته ى جالب توجه بازی نیمه‌نهایی کنفرانس شرق در سال ۲۰۰۱ حضور ۴۷ دقیقه‌اى وینس کارتر و الن آیورسون در زمین بود که الن ایورسون در این بازى با ثبت یک عملکرد تاریخی و بی‌نظیر موفق به کسب ۵۴ امتیاز شد و هیل هم‌تیمی او با ١٠ ریباند بهترین ریباند‌کننده لقب گرفت.
به نظر بسیاری از کارشناسان، ایراد بزرگ فیلادلفیا سونى سیکسرز پر ستاره در فصل ۲۰۲۰ عدم وجود یک بازیکن تخصصى پوزیشن ۱ (یا همان گارد راس) به حساب می‌آمد. پوزیشنی که با وجود الن ایورسون در آن تا سال‌ها تضمین‌کننده موفقیت این تیم بود. این بازى نمونه‌اى از روزهاى خوش فیلادلفیا با Point Guard فوق العاده‌اش است که البته هیچ‌وقت در دوران حضور الن ایورسون موفق به کسب عنوان قهرمانى در NBA نشد.
شما هم اکنون می‌توانید به صورت رایگان هنرنمایی جذاب الن ایورسون را در این بازی را از لینک زیر دانلود و مشاهده کنید:

اشتراک گذاری پست