ارسال شده توسط: شهریار مقدمی دسته بندی : NBA, دانلود سنتر, مسابقه

دانلود بازی پنجم فینال NBA در سال ۲۰۰۹ (لیکرز – مجیک)

۱۴ ژوئن ٢٠٠٩ روزى که همه نگاه‌ها به ورزشگاه اَم وِى سنتر هست که بازى پنجم از سری فینال سال ٢٠٠٩ مسابقات اتحادیه ملى بسکتبال آمریکا (NBA) برگزار شود.
لیکرزى که در یک قدمى قهرمانى هست به رهبرى کوبى برایانت به همراهى ستاره‌هایى مانند درک فیشر و پائو گسولِ اسپانیایى به اورلاندو سفرد کرده تا در مقابل دوایت هاوارد و یارانش قرار بگیرد.
لیکرزى‌ها بر خلاف انتظار، دو بازى اول در شهر حریف و در همین استادیوم را با نتیجه‌هاى ١٠٠-٧۵ و ١٠١-٩۶ برنده شدند. در پیروزى قاطعانه بازى اول کوبى برایانت با کسب ۴٠ امتیاز درخشید؛ هر چند که هاوارد برنده جدال زیر سبد با کسب ١۵ ریباند از روى دستان گسول بود.
لیکرزى‌ها آماده بودن که در شهر خود و در دو بازى آینده که با جوى راحت‌تر نسبت به دو بازى قبل در ورزشگاه خانگى خود به زمین بروند و بدون نیاز به سفر مجدد به اورلاندو قهرمان شوند.
اما در همان بازی سوم اورلاندو برنده مسابقه شد تا همچنان امیدوارى خودش را از دست ندهد. رایان لوییس با ۳۴ امتیاز عامل اصلى پیروزى تیمش در این بازی بود. در بازى چهارم کور سوى امید اورلاندو از بین رفت و لیکرز ٩٩-٩١ پیروز میدان شد تا در صورت پیروزی لیکرز در بازی پنجم، به عنوان قهرمانی برسد.
و حالا لیکرز به اموِى سنتر برگشته است و تلاش خواهد کرد تا بار دیگر در ورزشگاه خانگی اورلاندو برای کسب پیروزی و جام قهرمانی تلاش کند. شما می‌توانید هم اکنون بازی پنجم لیکرز و اورلاندو را در فینال NBA سال ۲۰۰۹ از لینک زیر دانلود کنید:

اشتراک گذاری پست