نیمه‌نهایی جام جهانی بسکتبال ۲۰۱۹
ارسال شده توسط: شهریار مقدمی دسته بندی : دانلود سنتر, فیبا (مسابقات ملی), مسابقه

نیمه‌نهایی جام جهانی بسکتبال ۲۰۱۹ (آرژانتین – فرانسه)

تقابل آرژانتین و فرانسه در نیمه‌نهایی جام جهانی بسکتبال ۲۰۱۹ چین یکی از بازی‌های دیدنی این تورنومنت معتبر به شمار می‌رود.
فرانسه در ابتدای مسابقات و در مرحله گروهی با پیروزی برابر تیم‌های جمهوری دومینیکن، آلمان و اردن به عنوان صدرنشین راهی مرحله ۱۶ تیم برتر مسابقات شد. سپس در این مرحله از سد لیتوانی گذشت و اولین شکست خود را در مسابقات مقابل استرالیا متحمل شد تا به عنوان تیم دوم گروه L به مرحله ۱/۴ راه پیدا کند. تیم ملی فرانسه در ۱/۴ نهایی موفق شد مدافع عنوان قهرمانی، یعنی آمریکا را تحت هدایت گرگ پاپوویچ شکست دهد و به نیمه‌نهایی برسد.
در سمت مقابل، آرژانتین همانند فرانسه مرحله اول را با سه پیروزی شروع کرد. این تیم روسیه، نیجریه و کره جنوبی را مغلوب خود کرد و صدرنشین گروه B شد. در مرحله دوم رقابت‌ها ونزوئلا و لهستان را شکست داد تا بدون شکست و ۵ پیروزی پیاپی به مرحله ۱/۴ نهایی برسد. در این مرحله آرژانتین صربستانی را پیش رو داشت که جزو قدرت‌های این رقابت‌ها به حساب می‌آمد و موفق شد این تیم را با ۱۰ امتیاز اختلاف شکست دهد و به نیمه‌نهایی راه پیدا کند.
تقابل نیمه‌نهایی آرژانتین و فرانسه در نیمه‌نهایی جام جهانی بسکتبال ۲۰۱۹ را شما می‌توانید هم اکنون از طریق لینک زیر دانلود و تماشا کنید:

اشتراک گذاری پست