ارسال شده توسط: شهریار مقدمی دسته بندی : ایران, دانلود سنتر, فیبا (مسابقات ملی), مسابقه

دانلود بازی فینال جام قهرمانی آسیا ۲۰۱۳ بین ایران و فیلیپین

رقابت‌های جام قهرمانی آسیا در سال ۲۰۱۳ که به میزبانی فیلیپین برگزار می‌شد با سومین قهرمانی ایران در مسابقات آسیایی همراه بود.
این رقابت‌ها از ۱ تا ۱۱ آگوست به میزبانی کشور فیلیپین برگزار شد. تیم ملی بسکتبال ایران در گروه C با تیم‌های کره‌جنوبی، چین و مالزی هم‌گروه بود و با کسب پیروزی در هر ۳ مسابقه، به عنوان صدرنشین راهی مرحله بعد شد.
در مرحله دوم، تیم ایران با دو تیم برتر گروه خود یعنی کره‌جنوبی و چین و سه تیم برتر گروه D یعنی قزاقستان، بحرین و هند هم‌گروه شد. در این مرحله بردهای ایران مقابل چین و کره‌جنوبی محسوب می‌شد و ایران می‌بایست با دو پیروزی به مصاف سه تیم دیگر گروه می‌رفت. تیم ملی کشورمان در این مرحله هر سه تیم قزاقستان، بحرین و هند را با اختلاف شکست داد و مقتدرانه و به عنوان تیم اول گروه F راهی مرحله یک چهارم نهایی شد.
در مرحله ۱/۴ نهایی ایران باید به مصاف اردنی می‌رفت که دوره گذشته در همین مرحله ایران را از گردونه رقابت‌ها حذف کرده بود. ایران در بازی با اردن مقتدرانه عمل کرد و این تیم را با ۴۴ امتیاز اختلاف در هم شکست. در مرحله نیمه‌نهایی ایران حریف چین‌تایپه شد و این تیم را ۷۹ – ۶۰ مغلوب کرد و حریف فیلیپین در دیدار نهایی شد.
در دیدار نهایی که هم‌اکنون شما می‌توانید از سایت Shahriyarbc با خرید اشتراک دانلود کنید، ایران کوارتر اول را ۱۷ – ۱۵ به سود خود به پایان رساند، اما در کوارتر دوم فیلیپین ۱۹ – ۱۸ برتر بود و تیم ایران با یک امتیاز برتری نسبت به حریف برنده نیمه اول شد. کوارتر سوم را ایران طوفانی آغاز کرد و در نهایت ۲۷ – ۱۹ برنده این کوارتر شد. در کوارتر چهارم ایران برتری خودش را حفظ کرد و با کسب پیروزی ۲۳ – ۱۸ در مجموع با نتیجه ۸۵ – ۷۱ از سد فیلیپین عبور کرد و برای سومین بار در چهار دوره گذشته قهرمان آسیا شد. تیم‌های کره‌جنوبی و چین‌تایپه هم به ترتیب سوم و چهارم شدند.
تیم ایران که در این رقابت‌ها با ۹ پیروزی و بدون شکست به عنوان قهرمانی رسیده بود، جواز حضور در جام‌جهانی ۲۰۱۴ اسپانیا را هم کسب نمود. ترکیب این تیم به شرح زیر است:
۴- محمد جمشیدی
۵- آرن داوودی
۶- جواد داوری
۷- مهدی کامرانی
۸- سامان ویسی
۹- اوشین ساهاکیان
۱۰- حامد آفاق
۱۱- حامد سهراب‌نژاد
۱۲- اصغر کاردوست
۱۳- روزبه ارغوان
۱۴- صمد نیکخواه بهرامی
۱۵- حامد حدادی
سرمربی: ممی بچیروویچ

این بخش تنها برای کاربران مشترک به نمایش گذاشته می‌شود. 

اشتراک گذاری پست