شرایط و قوانین استفاده از سایت

وب‌سایت “Shahriyarbc” براى در اختیار گذاشتن محتویات موردنیاز و کاربردی علاقه‌مندان به بسکتبال به زبان فارسی ایجاد شده است. دسترسی و استفاده شما از سایت مشروط به رعایت شرایط و الزامات ذیل و قوانین ذکر شده است. شما با ورود به سایت و مرور سایت، بدون هیچگونه محدودیت و شرطى “شرایط و قوانین” را پذیرفته و اقرار مى‌نمایید که هرگونه توافق دیگرى بین شما و سایت “ورزش سه” در این زمینه ملغى و بلا اثر خواهد بود. در صورت عدم موافقت با “شرایط و قوانین ” لازم است بلافاصله استفاده از این سایت را متوقف نمایید.

– استفاده، مرور و جستجوی شما در سایت با مسئولیت شخصى خود شما صورت مى‌گیرد. سایت “Shahriyarbc” تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیر مستقیم و کیفرى، ناشى از دسترسى و استفاده شما از سایت ندارد.

– سایت “Shahriyarbc” در مقابل اطلاعات سایت‌های دیگرى که با این سایت مرتبط باشد، لینک داده شده باشد و یا لینک آن در سایت قرار داشته باشد، مسئول نیست. این سایت‌ها توسط اشخاص و یا شرکت‌های دیگرى غیر از سایت “Shahriyarbc” ایجاد شده‌اند. سایت “Shahriyarbc” بعنوان ناشر یا مروج مطالب مندرج در این سایت‌ها عمل نمى‌کند.

– سایت “Shahriyarbc” به هیچ سازمان، نهاد و تشکل عمومی ، دولتی و نیمه دولتی وابسته نیست و به‌صورت خصوصی اداره می‌شود و تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به “مجموعه Shahriyarbc” است.

– ارائه خدمات یا نرم افزارهای رایگان باعث ایجاد حقی برای کاربر یا شخص ثالث نخواهد شد و در صورت لزوم، سایت “Shahriyarbc” می‌تواند با صلاحدید خود از ارائه خدمات رایگان به کاربر خودداری نماید.

– تمامی محتویات موجود برروی این وب‌سایت ممکن است شامل اشکالات تحریری یا غیرعمدی باشد. اما ما این حق را برای خود محفوظ می‌داریم که در هر زمان و در صورت صلاحدید خود، نسبت به رفع هر نوع اشکال و یا حذف قسمت یا قسمت‌هایی از سایت اقدام نماییم. سایت “Shahriyarbc” ممکن است هر نوع تغییرات دیگر را که لازم بداند در سایت و مواد اطلاعات، محصولات، برنامه‌ها، خدمات و یا قیمت‌ها (در صورت موجود بودن) و مطالبی که در این سایت شرح داده شده‌اند در هر زمان و بدون اطلاع انجام بدهد.

– هرگونه سوء استفاده از نام گروه آموزشی و وب‌سایت “Shahriyarbc” و خدمات مرتبط ممنوع است.

– چنانچه شما نگرانی و یا نکته‌ای مبهم در این موافقت‌نامه مشاهده می‌نمایید و نیاز به تماس با “Shahriyarbc” در جهت توضیحات کامل‌تر و یا ایجاد شفافیت بیشتر می‌کنید لطفا به وسیله “صفحه تماس با ما” با ما در ارتباط باشید . “Shahriyarbc” سعی می‌کند در کمترین زمان ممکن، نسبت به رفع نگرانی و مشکل به وجود آمده اقدام نماید.

– مطالب و محتویاتی که در بخش مطالب کاربران منتشر می‌شود، از سوی کاربران سایت ارسال می‌گردد و درستی یا نادرستی آن برعهده سایت “Shahriyarbc” نیست و تنها از جانب ما از نظر چینش و فنی سایت مورد بررسی قرار می‌گیرد.

– استفاده از محتویات این سایت با ذکر منبع تحت عنوان “Shahriyarbc” بلامانع است.

 

سایت “Shahriyarbc” مى‌تواند با به روز کردن شرایط استفاده از وب‌سایت، در هر زمان این “شرایط و قوانین” را مورد تجدید نظر قرار دهد. شما مقید و متعهد به چنین تجدید نظرهایى هستید و بنابرین لازم است هر از چندگاهی از این صفحه دیدن نمایید تا از شرایط و قوانین جارى و لازم الاجرا در زمان منظور مطلع شوید.