آشنایی با Shahriyarbc

مجموعه تخصصی و آموزشی بسکتبال به زبان فارسی

مجموعه Shahriyarbc (شهریار بی سی) که از ۱۵ تیر ۱۳۹۹ توسط شهریار مقدمی به صورت رسمی کار خود را آغاز کرده است، در زمینه مطالب و محتوای آموزشی مرتبط با بسکتبال به زبان فارسی (اعم از مطالب نوشتاری و محتوای تصویری و صوتی) فعالیت می‌کند. در این گروه مطالب هم به صورت تالیف و هم به صورت ترجمه در اختیار کاربران و علاقه‌مندان به ورزش بسکتبال قرار می‌گیرد. ما در اینجا تلاش می‌کنیم تا برای تمامی اهالی بسکتبال که شامل بازیکنان، مربیان، داوران، مدیران باشگاه‌ها و آکادمی‌ها و حتی علاقه‌مندان و طرفداران، محتوای مفید و کاربردی منتشر کنیم.

اینستاگرام شهریار مقدمی و شروع Shahriyarbc

مجموعه ما چگونه به وجود آمد؟

مسیر شروع فعالیت و شکل گرفتن

مجموعه Shahriyarbc با شروع پاندمی کووید-۱۹ و در زمان قرنطینه سراسری فعالیت خود را آغاز کرد. شهریار مقدمی که بعد از حدود ۲ سال مدیریت در روابط عمومی هیات بسکتبال استان البرز، به تازگی استعفا کرده بود، ابتدا در صفحه شخصی اینستاگرام خود اقدام به انتشار مطالب آموزشی کرد و بعد از آن پروژه واژه‌شناسی را آغاز کرد که در آن در قالب استوری، اصطلاحات تخصصی بسکتبال را آموزش می‌داد.

رفته رفته با شناخته شدن این فعالیت، او تصمیم گرفت تا به این کار ساماندهی خاصی دهد و از همین رو در تاریخ ۱۵ تیر ۱۳۹۹، مجموعه تخصیصی و آموزشی بسکتبال به زبان فارسی Shahriyarbc (شهریار بی سی) را تاسیس کرد.

دلیل انتخاب پانزدهم تیرماه برای آغاز فعالیت رسمی این مجموعه از سوی مقدمی، آن است که در این روز و در سال ۱۳۸۶ وی برای اولین بار پا به زمین بسکتبال گذاشت و سفر خود را در این رشته جذاب آغاز نمود.

اهداف مجموعه

هر آنچه که برای آن تلاش می کنیم

بروزرسانی و بالا بردن سطح دانش بسکتبال در ایران

یکی از مهمترین اهداف ما در این مجموعه قرار دادن محتویایی است که در پی آن اطلاعات و دانش جامعه بسکتبال ایران افزایش پیدا کند و با بسکتبال جهان بروز و آپدیت باشد تا پیشرفت حاصل شود.

یکسان سازی واژگان با لغت‌نامه جهانی بسکتبال

با قرار دادن اصطلاحات تخصصی بسکتبال به زبان انگلیسی چه در قالب مطلب و چه به صورت معرفی اختصاصی هر واژه، تلاش می‌کنیم تا شما با اصطلاحات جهانی و متداول آشنا شوید.

مطالب و محتوایی برای تمامی اهالی بسکتبال

بیشتر سایت‌ها و پیج‌های آموزشی، بیشتر تلاش می‌کنند تا برای بازیکنان، مربیان و نهایتا داوران مطلب منتشر کنند. اما ما برای مدیران، تماشاگران و تمامی اهالی بسکتبال محتوا تولید و ترجمه می‌کنیم.

آشنایی با جنبه‌های مختلف بسکتبال

بی شک در ورزش بسکتبال مسائل فنی به تنهایی مطرح نیست. به همین دلیل در اینجا ما به جنبه های متفاوت و متنوع بسکتبال می‌پردازیم تا پکیج کاملی را بتوانیم به شما مخاطبین ارائه دهیم.

اعضا مجموعه

افرادی که با ما کار می‌کنند

شهریار مقدمی

شهریار مقدمی

موسس و مدیر مجموعه / مربی بسکتبال
برای آشنایی بیشتر کلیک کنید
شهریار مقدمی

شهریار مقدمی

موسس و مدیر مجموعه / مربی بسکتبال
برای آشنایی بیشتر کلیک کنید

کیانا فروزان

مترجم بیوگرافی خارجی و 3X3
برای آشنایی بیشتر کلیک کنید