سوالات متداول

سوالاتی که کمک می‌کند تا از سایت بهتر استفاده کنید

در اینجا مجموعه‌ای از سوالات متداول که به صورت پیش فرض توسط خود مجموعه Shahriyarbc و یا سوالات پر تکراری که کاربران پرسیدند مطرح شده است.

در صورتی که پاسخ سوال خود را از طریق این صفحه یافت نکردید، از بخش تماس با ما با ارسال فرم تماس سوال خود را مطرح کنید و یا در صورت علاقه با ایمیل به Info@Shahriyarbc.ir موضوع خود را بپرسید.

تمامی عکس‌های هدر و برخی عکس‌های استفاده شده در مطالب توسط عکاسان ایرانی در زمینه بسکتبال گرفته شده است. اشکان مهریار، دانیال احمدی و شهاب اعرابی عکاس‌هایی هستند که از عکس‌هایشان در سایت استفاده شده است. اما با توجه به موضوع و گاها کیفیت عکس‌ها، برخی از آن‌ها از گوگل دانلود شده و در مطلب به کار رفته است.
این مجموعه به صورت کاملا شخصی و توسط شهریار مقدمی، مدیر و موسس مجموعه اداره می‌شود. به همین دلیل این مجموعه به هیچ ارگان دولتی و غیردولتی، چه در زمینه بسکتبال و ورزش و چه خارج از آن وابسته نیست و کاملا شخصی گردانده می‌شود.
با توجه به اینکه بیوگرافی‌هایی که در سایت منتشر می‌شود همگی برای افرادی هستند که شناخته شده و به نوعی موفق هستند، ما با انتشار این بیوگرافی‌ها تلاش می‌کنیم تا راه‌های مختلف موفقیت و البته شکست‌هایی که افراد در مسیر خود با آن‌ها روبرو شدند و از پس آن بر آمدند را بازگو کنیم تا به شکلی افراد با الگو گرفتن و یا آگاهی داشتن از مسیرهای مختلف، بتوانند در بسکتبال و حتی زندگی شخصی خود به مسیر مدنظرشان دست پیدا کنند. شما می‌توانید زندگینامه افراد مشهور بسکتبال را در بخش بیوگرافی مطالعه نمایید.
تالیف و ترجمه دو روشی است که مطالب و محتویات سایت به واسطه آن منتشر می‌شوند. برخی از این مطالب توسط نویسندگان سایت به صورت اختصاصی برای مجموعه Shahriyarbc تالیف می‌شود و برخی مطالب دیگر که کیفیت آن مورد تایید اعضا و مدیر مجموعه است، ترجمه و در اختیار مخاطبین قرار می‌گیرد.
خیر! مجموعه Shahriyarbc در زمینه‌های باشگاهی، تیمی و آکادمی فعالیتی ندارد و صرفا یک مجموعه آموزشی است. البته در بعضی از مواقع سال مدیر مجموعه شهریار مقدمی، تمرینات خصوصی دارد و یا در زمینه آنالیز کلاس‌هایی را به صورت خصوصی و عمومی برگزار می‌کند. برای ارتباط با او به صفحه شخصی شهریار مقدمی بروید و راه‌های تماس با او را مشاهده کنید.
در ابتدای صفحه اصلی، جعبه جستجو (Search box) را مشاهده می‌کنید که با جستجو کردن محتوای مدنظر خود می‌توانید آن را در سایت پیدا کنید.
مجموعه Shahriyarbc یک گروه تخصصی و آموزشی در زمینه بسکتبال است که هدف آن در اختیار گذاشتن محتویات مفید، کاربردی و جذاب در پلتفرم‌های مختلف، اعم از وبسایت و شبکه‌های اجتماعی برای علاقه‌مندان و افراد فعال در بسکتبال است. برای آشنایی بیشتر با این مجموعه به صفحه درباره ما بروید.

سوال خودت رو پیدا نکردی؟ از روش‌های زیر از ما بپرس